Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górze Kalwarii 2023

19 stycznia 2023 r.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górze Kalwarii podał program tegorocznego, dwudniowego finału w naszym mieście.
Czytaj więcej

DKF Kinocentrycy zaprasza na pokaz filmu SILENT TWINS

18 stycznia 2023 r.

Zapraszamy na pokaz filmu SILENT TWINS w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Dyskusję po projekcji poprowadzi Mateusz Demski – dziennikarz, krytyk, bywalec festiwali filmowych.
Czytaj więcej

Grajmy w zielone - teatralna niedziela w Ośrodku Kultury

18 stycznia 2023 r.

Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii na kolejny spektakl z cyklu TEATRALNA NIEDZIELA. Tym razem będziemy gościć Teatr Mozaika z Poznania.
Czytaj więcej

Jestem taka sama - koncert Anny Jurksztowicz w Górze Kalwarii

18 stycznia 2023 r.

Na program recitalu Anny Jurksztowicz składają się jej najpiękniejsze piosenki i przeboje z filmów i seriali. Przeboje, które specjalnie dla niej pisali Krzesimir Dębski i Jacek Cygan już w latach osiemdziesiątych weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i są wizytówką rodzimego show-biznesu.
Czytaj więcej

2. Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą w Górze Kalwarii

2 stycznia 2023 r.

W dniu 29 stycznia 2023 r., punktualnie o 11:00, sprzed ratusza w Górze Kalwarii wystartuje druga edycja miejscowego Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.
Czytaj więcej

Przywitajcie Nowy Rok na Kalwaryjskim Rynku Noworocznym 2023

28 grudnia 2022 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza 1 stycznia na Kalwaryjski Rynek Noworoczny.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria – warto odkryć ją na nowo!

23 listopada 2022 r.

Góra Kalwaria to miejsce urokliwe, z przepięknymi okolicami, rozległymi lasami, polami i sadami. To również miejsce bardzo ciekawe historycznie – definitywnie warte tego, żeby chwalić się jego historią i walorami turystycznymi.
Czytaj więcej

Leśne smaki – warsztaty kulinarne w gminie Góra Kalwaria!

21 listopada 2022 r.

Jesień w pełni, zima za pasem, a leśne skarby, grzyby, owoce i inne smakołyki już wypełniają kosze i spiżarnie! Jednak, żeby te wszystkie pyszności nie zmarnowały się i smakowały wybornie, trzeba wiedzieć jak je właściwie zrobić.
Czytaj więcej

Koncert jubileuszowy Fundacji Promotus

17 listopada 2022 r.

W sobotę 19 listopada o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury odbędzie się koncert jubileuszowy Fundacji Promotus.
Czytaj więcej

Włodzimierz Nahorny w Górze Kalwarii

15 listopada 2022 r.

Koncert pt. Jego portret jest uhonorowaniem pracy Włodzimierza Nahornego, jednego z najwybitniejszych polskich muzyków i kompozytorów.
Czytaj więcej