Kino przy Wieży w ten piątek z francuską komedią

23 sierpnia 2023 r.

Kino plenerowe w Górze Kalwarii w nadchodzący piętek, 25 sierpnia zaprasza na letnią projekcję francuskiej komedii przygodowej Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie w reż. Kena Scotta. Na widzów będą czekać leżaki, foodtruck i wyjątkowa atmosfera.
Czytaj więcej

Startuje Kino Letnie przy Wieży w Górze Kalwarii

17 sierpnia 2023 r.

Po raz kolejny powracamy z wakacyjnym kinem plenerowym w Górze Kalwarii. Przygotujcie się na dwa niezapomniane wieczory w uroczym kinie przy wieży strażackiej za remizą przy ul. ks. Sajny 14. Będą czekały na Was niepowtarzalna atmosfera, leżaki a przede wszystkim dobre kino, lekkie i zabawne, jak na wakacyjny wieczór przystało.
Czytaj więcej

Kolarze amatorzy będą ścigać się w Górze Kalwarii

14 sierpnia 2023 r.

W najbliższy weekend rozegrane zostaną dwa etapy ŻTC BIKE RACE. W sobotę najlepsi kolarze amatorzy ścigać się będą w Górze Kalwarii, dzień później rywalizacje przeniesie do Warki.
Czytaj więcej

Noc Spadających Gwiazd i Piknik rodzinny na zamku w Czersku

3 sierpnia 2023 r.

W długi sierpniowy weekend mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwa wyjątkowe wydarzenia, która odbędą się na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku – dawnej stolicy Mazowsza, wśród malowniczej warowni z XIV wieku. W sobotę, 12 sierpnia, będziemy wspólnie obserwować spadające gwiazdy. Na ten wieczór przewidziane zostało wiele atrakcji - pokazy, warsztaty i wiele innych galaktycznych animacji. Natomiast od niedzieli do wtorku (13-15.08) zapraszamy na piknik rodzinny – Śladami Średniowiecza.
Czytaj więcej

W niedzielę ostatni koncert w ramach JazZamek Czersk 2023

29 lipca 2023 r.

Tegoroczna 4. edycja JazZamek zakończy się w najbliższą niedzielę, 30 lipca o godz 16.00 koncertem grupy Drifter Live.
Czytaj więcej

W niedzielę Powiatowe Święto Policji w Górze Kalwarii

17 lipca 2023 r.

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie ma zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu piaseczyńskiego do udziału w uroczystościach związanych z tegorocznymi obchodami Świętem Policji.
Czytaj więcej

Już w sobotę Wianki na Urzeczu 2023

3 lipca 2023 r.

Serdecznie zapraszamy na imprezę Wianki na Urzeczu 2023, która odbędzie się nad jeziorem w Czersku w sobotę 8 lipca. Start od godziny 15:00.
Czytaj więcej

JazZamek Czersk

27 czerwca 2023 r.

W lipcu dziedziniec Zamku w Czersku stanie się jazzowym sercem południowego Mazowsza. W ramach IV edycji JazZamek Czersk na zamkowej scenie gościć będziemy, w każdą niedzielę lipca, legendy polskiej sceny jazzowej. W tym roku dominować będzie styl fusion.
Czytaj więcej

W weekend Noc Kupały na Zamku w Czersku

22 czerwca 2023 r.

W najbliższy weekend (24-25.06) Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Historia Viva na zamku w Czersku – Noc Kupały.
Czytaj więcej

Słoneczna Góra powraca!

22 czerwca 2023 r.

W sobotę, 24 czerwca Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na najbardziej rozśpiewany i wyczekiwany przez Was wieczór! To pierwsze wydarzenie z cyklu tegorocznych letnich imprez w Górze Kalwarii pod nazwą Słoneczna Góra.
Czytaj więcej