Weekendowe laury dla kalwaryjskich fighterów (VIDEO!)

14 czerwca 2022 r.

Sobotni poranek to doskonały czas na aktywność sportową
Czytaj więcej

Najlepsi z najlepszych i brąz dla kalwaryjskiego Kadeta

7 czerwca 2022 r.

Wśród najlepszych Kick Boxerów w Polsce w formule Point Fighting Kadet Starszy (69 kg) znalazł się nasz najbardziej rozpoznawalny i najbardziej utytułowany zawodnik młodego pokolenia z Fight Club Centrum Tang Soo Do, Stanisław Nowicki.
Czytaj więcej

LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii

6 czerwca 2022 r.

Góra Kalwaria znów została zdobyta na rowerach górskich! Ta miejscowość o wyjątkowym kolarskim klimacie w cyklu LOTTO Poland Bike Marathon znajduje się od samego początku, czyli od 14 lat. Frekwencja w zawodach organizowanych przez Grzegorza Wajsa ponownie okazała się imponująca. W kolarskim miasteczku na Skwerze Adama i Ewy w Górze Kalwarii stawiło się blisko 550 miłośników dwóch kółek. Potężny peleton!
Czytaj więcej

Dwa złota w Mazowieckim Turnieju Sparingowym Sztuk i Sportów Walki

10 maja 2022 r.

Sobotnie rozgrywki na sali lokalnego GOSiR-u koło Grójca zagościły ponad 121 karateków, kickbokserów oraz bokserów z 11 klubów z całej Polski.
Czytaj więcej

Mamy Mistrza Polski MFR Point Fighting

27 kwietnia 2022 r.

Stanisław Nowicki w niedzielę 24 kwietnia 2022 roku stanął na samym szczycie podium śląskich Point Fighterów, zdobywając w zaciętym i widowiskowym finale kadetów kategorii 69 kg zasłużone złoto oraz tytuł Mistrza Polski MFR Point Fighting.
Czytaj więcej

Konsultacje Techniczne Kadetów w Kickboxingu

12 kwietnia 2022 r.

W miniony weekend nasz klubowy Kadet Młodszy Igor Piotrowski z Fight Clubu Centrum TSD G.Kalwaria weryfikował swoje umiejętności w formule Point Fighting - walce przerywanej podczas Konsultacji Technicznych Kadry Narodowej w Kickboxingu.
Czytaj więcej

VI festiwal Sztuk Walk i 8 medali dla Góry

6 kwietnia 2022 r.

Sobotni Festiwal Sztuk Walk BFC 2022 w Józefosławiu koło Piaseczna za nami
Czytaj więcej

Perła Sportu Góry Kalwarii

4 kwietnia 2022 r.

30 marca w Tarczynie podczas uroczystej szóstej i największej jak do tej pory gali Perły Mazowsza nasz kalwaryjski kandydat Stanisław Nowicki z klubu sztuk walk Fight Club Tang Soo Do G.K. został uhonorowany dwoma statuetkami w kategorii „najpopularniejszy sportowiec” gminy Góra Kalwaria oraz Powiatu Piaseczyńskiego.
Czytaj więcej

Brązowy medal Stanisława Nowickiego w Piaseczno Open X

27 marca 2022 r.

Do naszego miasta trafia kolejny brązowy medal, tym razem w kategorii Point Fighting Kadet Starszy +69 kg w Kickboxingu.
Czytaj więcej

Zimowe rozgrywki Mazowsza w Taekwon-do

23 marca 2022 r.

Ostatni i bardzo pracowity dzień kalendarzowej zimy roku 2022 kalwaryjscy fighterzy klubu Centrum Tang Soo Do spędzili uczestnicząc w Mistrzostwach Mazowsza Taekwon-do ITF w miejscowości Dębe Wielkie koło Mińska Mazowieckiego. Po całodniowych zmaganiach wracamy do domu z 2-ma pucharami w dwóch konkurencjach technicznych.
Czytaj więcej