Sobotnie sparingi TSD-eków w kickboxingu

9 listopada 2022 r.

W ubiegłą sobotę w klubie BFC w Józefosławiu k. Piaseczna odbyły się sparingi klubowe na zasadach kickboxingu.
Czytaj więcej

Srebrne europejskie wyzwanie w kick boxingu

23 października 2022 r.

W sobotnim kickboxerskim wydarzeniu European Kick Boxing Challenge 2022 zorganizowanym w podwarszawskim Sulejówku wzięło udział prawie 200 zgłoszonych zawodników z ponad dwudziestu klubów sztuk walk.
Czytaj więcej

Sportowa 10-tka czyli 10 medali w Mistrzostwach Polski Sztuk Walk

17 października 2022 r.

W sobotnich Mistrzostwach Polski zorganizowanych w Belsku Dużym k. Grójca przez Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Marceli Team wystąpiło ponad 160 zawodników z kilkunastu klubów sztuk walk. Wśród sportowców z całej Polski wystąpiła 5-tka naszych kalwaryjskich wojowników: Filip Gwizdoń, Igor Piotrowski, Jagoda Karolewska, Łukasz Smereczyński, Stanisław Nowicki.
Czytaj więcej

Twoje dziecko też może być mistrzem tenisa!

7 września 2022 r.

Tenisowa kariera do mistrzostwa to dość duży wydatek dla rodziców. W Górze Kalwarii powstał projekt, dzięki któremu zdolne dzieci będą mogły trenować z najlepszymi – bez względu na zasobność portfela rodziców. Trzeba się spieszyć, ponieważ pierwszy nabór rusza już 10 września
Czytaj więcej

Wrześniowe Mistrzostwa Mazowsza Kadetów i Juniorów w kickboxingu

5 września 2022 r.

Z warszawskiego AWF-u wracamy do Góry Kalwarii ze srebrem i tytułem Wicemistrza Mazowsza w formule walki przerywanej Point Fighting.
Czytaj więcej

Turniej Open i dni otwarte w szkole tenisa (ZDJĘCIA)

29 sierpnia 2022 r.

W niedzielę na kortach tenisowych przy ulicy Pijarskiej odbył się pierwszy turniej Open o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria w tenisie ziemnym.
Czytaj więcej

Egzaminy na stopnie uczniowskie kalwaryjskich TSD-eków

27 czerwca 2022 r.

Koniec roku szkolnego to dla niektórych początek wakacji, swoboda i długo wyczekiwany relaks. Dla naszych wojowników to czas na klubowe egzaminy i promocje na kolejne stopnie Tang Soo Do.
Czytaj więcej

Sportowe nagrody Powiatu Piaseczyńskiego rozdane

24 czerwca 2022 r.

Najlepsi sportowcy Powiatu Piaseczyńskiego we wtorek 21 czerwca br. o godz. 12 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie na uroczystym wręczeniu dyplomów otrzymali nagrody za osiągnięcia sportowe w roku 2021.
Czytaj więcej

Zakończenie sezonu sportowego, czyli 4 medale w Grand Prix Polski PZKB

21 czerwca 2022 r.

Rywalizację sportową w roku 2021/2022 kończymy bardzo dobrym sobotnim występem naszych wojowników w Letnim Grand Prix Polski w Kickboxingu które odbyło się 18 czerwca tego roku w Mińsku Mazowieckim.
Czytaj więcej

Weekendowe laury dla kalwaryjskich fighterów (VIDEO!)

14 czerwca 2022 r.

Sobotni poranek to doskonały czas na aktywność sportową
Czytaj więcej