Zimowe Grand Prix Polski w Kickboxingu 2023: 4 medale wędrują do Góry Kalwarii

18 stycznia 2023 r.

Cykliczne międzynarodowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Związku w Kickboxingu zorganizowane po raz siódmy w Mińsku Mazowieckim w klubie sztuk walk Wallhala Fight Club.
Czytaj więcej

Edward Brzeziński nowym trenerem Korony Góra Kalwaria

12 stycznia 2023 r.

Pierwszym trenerem drużyny seniorskiej Korony Góra Kalwaria został Edward Brzeziński.
Czytaj więcej

Podsumowanie sportowego roku 2022 w Fight Club Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria

23 grudnia 2022 r.

Małymi krokami zbliżamy się do końca roku 2022. Ten rok dla klubu FC TSD G.Kalwaria to czas wielu wyzwań, wielu nowych doświadczeń a także przełamywania własnych słabości. To także dla niektórych klubowiczów pierwsze starty na dużych a także mniejszych zawodach i turniejach. Pierwsza radość zwycięstwa a także pierwsza gorycz porażki. Mijający rok to także wspaniały czas wielu wydarzeń, w których pokazaliśmy hart ducha, wolę walki a także zdobywaliśmy cenne doświadczenie.
Czytaj więcej

Spotkanie z Mikołajem na sportowo, czyli 4 puchary w turnieju Taekwon-Do

15 grudnia 2022 r.

Spotkaliście już Mikołaja? Bo my tak. Nasz Mikołaj nie stronił od soczystych kopniaków i nie dlatego, że byliśmy w tym roku niegrzeczni.
Czytaj więcej

Prezes Orła Baniocha złożył dymisję

13 grudnia 2022 r.

Maciej Dybowski złożył dymisję z pełnienia funkcji prezesa klubu. Przyczyną rezygnacji są kwestie osobiste - głosi oficjalny komunikat Zarządu Klubu Sportowego Orzeł Baniocha.
Czytaj więcej

W Górze Kalwarii rywalizowało 100 karateków

10 grudnia 2022 r.

W sobotę 3 grudnia 2022 w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbyły się X MISTRZOSTWA MIKOŁAJKOWE KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA KIME.
Czytaj więcej

Zawodnicy z UKS Fighters Dojo na WKO Randori Cup

8 grudnia 2022 r.

W ubiegłą sobotę, zawodnicy z UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria, wystartowali na ogólnopolskim turnieju w Radomsku Randori Cup.
Czytaj więcej

Puchar Europy w kolorach srebra i brązu czyli XIV Mazovia Open w Kick Boxingu

6 grudnia 2022 r.

Pierwsza sobota grudnia 2022 w podwarszawskim Tarczynie to dzień poświęcony międzynarodowym zmaganiom ponad 210 karateków, kick boxerów i boxerów z prawie 20 klubów sztuk walk z Czechosłowacji, Węgier a także Polski. W sportowych zmaganiach uczestniczyło troje wychowanków rodzimego Fight Club Centrum Tang Soo Do z Góry Kalwarii.
Czytaj więcej

Wielki sukces, czyli 400% normy kalwaryjskich sportowców (VIDEO)

24 listopada 2022 r.

Dla klubu sportowego Fight Club Centrum Tang Soo Do z Góry Kalwarii miniony weekend upłynął pod znakiem dwóch śląskich wydarzeń, w których wzięło udział ponad 240 sportowców z przeszło 30 klubów z Polski, Słowacji oraz Czech.
Czytaj więcej

Pechowa 13-stka Stanisława Nowickiego z Fight Club Tang Soo Do

14 listopada 2022 r.

Niedziela 13 listopada 2022r to dzień związany ze startem naszego Stanisława Nowickiego w formule walk na zasadach Kick Boxingu w wydarzeniu pod nazwą Point Fighting Grand Prix Polski 2022 Świdnik.
Czytaj więcej