Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Rozrywkowe portale w sieci - sprawdź Spokeo.pl

23 października 2021 r.

Spędzamy w sieci coraz więcej czasu - o naszą uwagę walczą media społecznościowe, serwisy streamingowe, portale rozrywkowe czy gry online. Nic więc dziwnego, że internet powoli staje się alternatywą dla innych form spędzania wolnego czasu. Nadal jednak znajdziemy w nim nisze, które nie są zagospodarowane. Doskonale widać to na przykładzie serwisu Spokeo.pl, który jest swego rodzaju rozrywkową przystanią na mapie wirtualnego świata. Co znajdziemy na jego łamach i czego mogą spodziewać się czytelnicy?
Czytaj więcej

Materace kieszeniowe: czym charakteryzują się te modele materacy?

22 października 2021 r.

Materace kieszeniowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a wszystko za sprawą ich funkcjonalności oraz trwałości. Plusem są również przystępne ceny, które pozwalają pozyskać jakościowy model bez głębszego sięgania do kieszeni. Decydując się na materac kieszeniowy, warto pamiętać o kilku istotnych kryteriach wyboru, które pomogą nam w dobraniu pasującego materaca. Czym charakteryzują się materace kieszeniowe i jakie są ich najważniejsze atuty?
Czytaj więcej

Lokalne portale informacyjne - co można znaleźć na ich łamach?

22 października 2021 r.

Ile czasu spędzamy w internecie? Dziś jest to nawet kilka godzin dziennie - przeglądamy portale społecznościowe, oglądamy filmy i seriale, słuchamy muzyki, pracujemy, uczymy się czy wymieniamy wiadomości ze znajomymi czy rodziną. Sieć stała się niemal nieodłącznym elementem naszego życia. To za jej pośrednictwem zdobywamy także wiedzę o otaczającym nas świecie - zarówno globalnie, jak i lokalnie. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się także lokalne serwisy informacyjne, które pozwalają nam być na bieżąco z aktualnościami z regionu.
Czytaj więcej

Jaki karnisz do salonu? 5 praktycznych porad

21 października 2021 r.

Szukasz inspiracji do salonu i nie wiesz, jaki karnisz wybrać? Sprawdź nasz mini poradnik, poznaj najchętniej wybierane karnisze do salonu i dowiedz się, czym się kierować podczas wyboru odpowiedniego modelu do swojej strefy relaksu. Udekoruj swój salon dzięki tym praktycznym wskazówkom.
Czytaj więcej

Czy można budować w granicy działki - aktualne przepisy

21 października 2021 r.

Budowa przy granicy działki to dla części inwestorów konieczność. Jeśli nieruchomość jest wyjątkowo wąska lub występują inne utrudnienia, może nie być innej opcji niż postawienie budynku w samej granicy lub przy niej. A zatem kiedy to jest możliwe? Czy sąsiedzi mają coś do powiedzenia w sprawie planowanej inwestycji? Jak się ma do takich sytuacji zmienione w 2018 r. rozporządzenie?
Czytaj więcej

Materac 140x200 – jak wybrać model do sypialni małżeńskiej?

20 października 2021 r.

Jeśli szukasz niewielkiego, a zarazem praktycznego materaca do sypialni małżeńskiej, materac 140x200 cm okaże się dobrym rozwiązaniem. To częsty wybór, który znajduje zastosowanie zwłaszcza w mniejszych sypialniach o ograniczonej przestrzeni. Wiele osób czuje się nieco zagubionych widząc ogromny wybór, jaki można obecnie znaleźć w sklepach online. W tym miejscu postaramy się wskazać najważniejsze kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie.
Czytaj więcej

Czy marka samochodu ma wpływ na ubezpieczenie?

19 października 2021 r.

Czy marka samochodu ma wpływ na ubezpieczenie? Które marki są najtańsze? Co oprócz marki ma wpływ na wysokość OC? Jeśli szukasz informacji na ten temat, zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej

Maszyny sprzątające a idealna czystość

19 października 2021 r.

Utrzymanie czystości podłóg na dużych powierzchniach nie jest łatwym zadaniem. Codzienne mycie w dużym stopniu umożliwiają odpowiednie maszyny do mycia posadzek. Jakie zatem urządzenia powinny znajdować się na wyposażeniu biur, marketów, hurtowni oraz dużych obiektów przemysłowych?
Czytaj więcej

Opinie o numerach telefonów - sprawdź, kto do ciebie dzwonił

18 października 2021 r.

Telefony to dziś najpopularniejszy i najbardziej powszechny środek komunikacji. Za ich pośrednictwem możemy dzwonić, wymieniać wiadomości tekstowe, przeglądać internet czy kontaktować się za pośrednictwem wideoczatów. Powszechność urządzeń sprawiła, że chyba każdy przynajmniej raz spotkał się z nieznanym numerem, który próbował się do nas dodzwonić. Spora część osób uważa tego rodzaju połączenia za niebezpieczne - okazuje się jednak, że nie wszystkie tego rodzaju próby kontaktu muszą się wiązać z zagrożeniem.
Czytaj więcej

Załóż swój sklep internetowy

13 października 2021 r.

Internet to nie tylko miejsce, w którym znajdziesz edukacyjne czy rozrywkowe treści. Stanowi potężne narzędzie do pracy i coraz częściej także źródło zarobku. Jeżeli właśnie zakładasz działalność, jesteś fanem rękodzieła, masz swoją własną pasiekę lub wykonujesz ciekawe projekty – zacznij sprzedawać je w internecie! Podpowiadamy, jak założyć swój sklep internetowy!
Czytaj więcej