Jak działa płatność PayPal i co to jest? Zalety i wady e portfela

19 kwietnia 2023 r.

W poniższym tekście postaramy się rozwiać ewentualne wątpliwości co do tego, co to jest PayPal, jak działa i co oznacza pojęcie portfela elektronicznego na jego przykładzie.
Czytaj więcej

Badanie jakości betonu w laboratorium budowlanym - metody pomiarowe i ocena parametrów jakościowych

18 kwietnia 2023 r.

Beton jest jednym z najważniejszych materiałów budowlanych i jego jakość jest kluczowa dla bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji. Z tego względu laboratorium budowlane musi przeprowadzać badania, których celem jest ocena właściwości materiału i jego przydatności do zastosowania w konkretnych warunkach budowlanych.
Czytaj więcej

Komunikacja z klientami i współpraca z innymi kurierami podczas pracy w Glovo i Bolt Food - umiejętności interpersonalne i rozwój sieci wsparcia

18 kwietnia 2023 r.

W pracy kuriera aplikacji niezwykle istotne jest posiadanie umiejętności interpersonalnych, które pozwalają na budowanie relacji z klientami i współpracownikami. Efektywna komunikacja z klientami, a także współpraca z innymi kurierami, może wpłynąć na jakość wykonywanej pracy, zdobywanie zaufania i lojalności klientów oraz zdrowie psychiczne pracowników. W niniejszym artykule omówione zostaną zagadnienia związane z budowaniem relacji, radzeniem sobie z konfliktami i korzyściami płynącymi ze współpracy oraz tworzenia sieci wsparcia.
Czytaj więcej

Profesjonalny sprzęt pomiarowy

18 kwietnia 2023 r.

Sieci wodociągowe, ciepłownicze oraz gazowe są jednymi z najważniejszych elementów infrastruktury miejskiej, które umożliwiają funkcjonowanie miast. Sieci ulegają regularnym rozbudowom, dlatego rośnie konieczność ich monitorowania oraz przeprowadzania działań naprawczych w przypadku awarii. W tym celu stosuje się różnego rodzaju sprzęt pomiarowy, który pozwala na szybkie wykrycie i zlokalizowanie problemu. Jaki jest profesjonalny sprzęt pomiarowy do poszukiwania awarii na sieciach wodociągowych, ciepłowniczych oraz gazowych? Na co zwrócić uwagę, wybierając urządzenia?
Czytaj więcej

Elewacje szklane wentylowane - nowoczesne rozwiązanie w architekturze

17 kwietnia 2023 r.

Elewacje szklane wentylowane zyskują z każdym rokiem, bo cenione są za swoje wyjątkowe walory estetyczne i użytkowe. Właśnie o nich napiszemy w poniższym artykule!
Czytaj więcej

Wiosenny makijaż na co dzień

12 kwietnia 2023 r.

Nadeszła długo oczekiwana wiosna, temperatury na zewnątrz rosną, a słońce coraz śmielej gości na niebie. Wiosna sprzyja także łatwym i szybkim makijażom, które idealnie sprawdzą się na co dzień. Mało której z nas wstając wcześnie rano chce się poświęcać dużo czasu na idealny, mocny makijaż. Idealny wiosenny makijaż na co dzień jest lekki i nie zajmuje wiele czasu, a jednocześnie sprawi, że nasza twarz będzie pełna blasku i koloru. Jak go wykonać?
Czytaj więcej

Kto powinien sięgać po kolagen do picia?

12 kwietnia 2023 r.

Suplementy z kolagenem do picia nagle zyskały wielką popularność. Wczoraj zachwalała je przyjaciółka, dziś na Instagramie pojawiła się rolka z reklamą, a w pracy kupiło je już kilka osób. Jeśli właśnie zastanawiasz się, czy i Tobie przydałby się kolagen do picia, to w tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą podjąć Ci taką decyzję. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej

Jakie narzędzia do domu na wiosnę?

11 kwietnia 2023 r.

Nadchodząca wiosna to doskonały moment na uzupełnienie domowych zapasów. Warto przygotować się do nadchodzącego sezonu poprzez zakup niezbędnych narzędzi, które umożliwią nam pracę i zabezpieczą nas. W dalszej części artykułu przyjrzymy się ofercie portalu dladomu.org i sprawdzimy, w które narzędzia najlepiej się zaopatrzyć, przy okazji nadchodzącej wiosny.
Czytaj więcej

Kuny – jak sobie z nimi poradzić?

11 kwietnia 2023 r.

Kuny to z pozoru nieszkodliwe zwierzęta, które jednak traktowane są jako szkodniki, ponieważ niszczą ocieplenia domów oraz przegryzają kable i przewody, przez co stanowią ogromne zagrożenia dla życia i zdrowia. Jak zatem zabezpieczyć się przed tymi gryzoniami, aby nie dostały się one do domu, na poddasze albo do samochodu? Sprawdź naszą propozycję.
Czytaj więcej

Już jest! Socjopata - szczytny cel uświęca środki. Jedenasty klip #RGS

8 kwietnia 2023 r.

Na kanale CZN RIP już jest jedenasty klip z projektu RipGangSquad małżeńskiego duetu Czeczen Joanna.
Czytaj więcej