Zamieszkaj blisko natury! Starostwo sprzedaje działki w Aleksandrowie

Dodano: 21 lutego 2024; Źródło: Starostwo Powiatowe w Piasecznie Działki o powierzchni od 0,0851 do 0,1977 hektara położone są w malowniczej lokalizacji, w otoczeniu natury, lasu, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do niego.


News will be here

Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego ogłasza trzecie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż części niezabudowanej nieruchomości Powiatu Piaseczyńskiego położonej w Aleksandrowie, gm. Góra Kalwaria, stanowiącej siedem niezabudowanych działek o powierzchni od 0,0851 do 0,1977 h, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami.

Są niezabudowane, niezagospodarowane, nieogrodzone, częściowo porośnięte drzewami i krzewami, nieuzbrojone. Teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. W zasięgu znajduje się napowietrzna linia elektroenergetyczna niskiego napięcia enX. i przewód wodociągowy lokalny.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie najpóźniej do dnia 29.02.2024 r. wadium na rachunek bankowy podany w ogłoszeniu.

Przetargi odbędą się w dniu 05.03.2024 r. w budynku Starosta Powiatowego w Piasecznie, przy ul. Chyliczkowskiej 14, w sali konferencyjnej.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Ha-ha

Data: 21 lutego 2024, 18:12 Z tym dojazdem to gruba przesada ,dziury ,błoto .........

Nowa

Data: 22 lutego 2024, 07:25 To prawda okolica .leśna
.ale dojazd to ..od .Szpruchu.. droga polna.doły .błoto .masakra ..a od Buczynowa .to .trzeba .robic..dużo więcej.kilometriw żeby .dojechać do Góry Kalwarii ..Czaplin dalej Dębówka do Grójeckiej . i do Góry..duże koło ... dlatego gmina Góra Kalwaria .z nowymi gospodarzami .po wyborach .musi zająć się . Naprawa dróg .gminnych .tych zaniedbanych od. lat .np..Wakewucka ..droga w Aleksandrowie ...czy właśnie ta przez działki Lubin ...to jest robota dla gospodarza .gminy ..a nie tylko rowery .i place zabaw .i jakieś inne pierdoły ...kazdy radny gminy powinien znać cały teren gminy wszystkie drogi.i ścieżki ..a radni z Góry Kalwarii to siedzą już po 30 lat .i mają w nosie ważne sprawy ..aby tylko oni mieli korzyść dla siebie ...należy wymienić wszystkich radnych ...2 kadencje .to dosyć ..jest dużo chętnych ..więc musimy wymienić ten układ
Który siedzi id 30.lat...

#do nowa

Data: 22 lutego 2024, 15:23 Czy te drogi są na pewno gminne? To że małe, byle jakie nie znaczy, że gminne. Jeśli powiatowe, to gmina nic nie może zrobić. Mieszkam przy takiej powiatowej, jest jej niewielka część odchodząca od innej powiatowej, wieczne dziury. Dalej ten fragment przechodzi w gminny i tam gmina może działać, a na tym fragmencie niestety nie. Też byłam zaskoczona, po co powiatowi takie niewielkie coś, ale jest jak jest, czyli wieczny problem. Wiemy jak powiat "ratował" budynki po jednostce. Też wszyscy krzyczeli na radnych GK, burmistrza....ale oni mogli tylko patrzeć i dążyć do tego, aby powiat w końcu przekazał te budynki miastu, ale ile trwała decyzja powiatu to mało kto pamięta....

emeryt

Data: 23 lutego 2024, 00:44 Czy Policja w ramach swoich obowiązków nie ma informowania władz gminy czy powiatu o zagrożeniach na drogach? Może jakieś oznakowanie na Szpruchu? Może jakiś radny pojedzie samochodem - ale prywatnym do ośrodka do zbiegłych?
Jechałem L. I cisza w gminie..., może na tych blokach co tam są ktoś gdzieś pracuje, ma samochody, płaci podatki ... do wypadku bliska droga...


News will be here
Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki