Wrześniowe Mistrzostwa Mazowsza Kadetów i Juniorów w kickboxingu

Dodano: 5 września 2022; Z warszawskiego AWF-u wracamy do Góry Kalwarii ze srebrem i tytułem Wicemistrza Mazowsza w formule walki przerywanej Point Fighting.


News will be here

W sobotniej rywalizacji sportowej na Warszawskim AWF-ie wzięło udział trzech reprezentantów kalwaryjskiego klubu sztuk walk Fight Club Centrum TSD startując odpowiednio w kategoriach:

- Igor Piotrowski Point Fighting Kadet Młodszy - 42 i -47kg
- Łukasz Smereczyński Fighting Kadet Młodszy + 47kg
- Stanisław Nowicki Fighting Kadet Starszy -69kg

Wszyscy nasi wychowankowie skrzyżowali rękawice z zawodnikami Kadry Polski Kadetów PZKB.

Niestety, zarówno Igor jak i Łukasz, pomimo dobrych pojedynków nie dostali się do strefy medalowej.

Srebrny medal i tytuł Wicemistrza Mazowsza PF po bardzo szybkim i technicznym finałowym pojedynku wywalczył Stanisław. Należy zaznaczyć, że był to najtrudniejszy pojedynek w całej naszej kickboxerskiej historii klubowej. Nasz finałowy rywal to dużo starszy, lżejszy i bardzo szybki przeciwnik (startujący w wyższej kategorii wagowej), a jednocześnie najlepszy zawodnik turnieju, wielokrotny Mistrz Polski i Europy tegoroczny reprezentant naszego kraju w Mistrzostwach Świata w Lido di Jesolo - Italia.

Mimo przegranej walki finałowej z wychowankiem warszawskiego klubu TOP TEAM, jesteśmy bardzo dumni z naszego Stanisława, ponieważ pokazał  sportową postawę i dzielnie stawił czoła wyzwaniu.

Dziękujemy naszym przeciwnikom za walki i możliwość weryfikacji naszych umiejętności. Dziękujemy także organizatorom Klub sportowy AZS AWF Warszawa za gościnę, a także wszystkim naszym znajomym i przyjaciołom.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 zgłoszonych zawodników w większości reprezentantów Polskiej Kadry Kick Boxingu z 15 klubów z całej Polski.

A jak wyglądał finał naszej kategorii ? Oceńcie sami...(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!