Więcej autobusów L13 do Góry Kalwarii

Dodano: 13 marca 2023; Wraz z uruchomieniem SKM do Piaseczna zwiększy się liczba kursów linii lokalnej L13 łączącej Piaseczno z Zalesiem Górnym oraz Górą Kalwarią.

Od 12 marca 2023 roku ZTM wprowadza nowy rozkład jazdy dla autobusów linii L13. Oznacza to 14 połączeń z/do Góry Kalwarii i 8 połączeń z/do Zalesia Górnego – razem 22 połączenia. Częstotliwość kursowania lokalnej linii łączącej Piaseczno z Zalesiem Górnym i wariantowo Górą Kalwarią zwiększy się przede wszystkim w godzinach szczytu. Rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej ZTM: www.wtp.waw.pl. Zawiera on możliwe korekty dla zoptymalizowania połączeń z Kolei Mazowieckich w Zalesiu Górnym.

piaseczno.eu

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

kumendant

Data: 13 marca 2023, 12:43 Często widzę policyjny radiowóz przy remizie strazackiej poluja na kierowców.
Dziwi mnie fakt że nie polują przy młynie, kierowcy tu nagminnie przecinają dwie ciągłe linie.
Może opłaca ich właściciel sklepu by nie odstraszali klientów ?

Krzysztof

Data: 13 marca 2023, 12:49 Czy to znaczy że będziemy jeździć z Piaseczna do Góry Kalwarii przez Zalesie Górne.???bo nie bardzo rozumiemy..

Wow

Data: 13 marca 2023, 16:34 Trzeba mieć naprawdę smutne życie żeby donosić na innych bo się zagapili na drodze ale cóż niektórzy nie mają żadnych osiągnięć w życiu i się pastwią nad innymi

nsz

Data: 14 marca 2023, 07:20 @kumendant
zacznie się sezon. zjadą się dzieci dwóch p. to i policja się zwinie. to co tam wyprawia dzicz na rowerach woła o pomstę do nieba. miałem z nimi kilka niebezpiecznych sytuacji, za nic mają przepisy ruchu drogowego.