Weekendowe laury dla kalwaryjskich fighterów (VIDEO!)

Dodano: 14 czerwca 2022; Sobotni poranek to doskonały czas na aktywność sportową


News will be here

W sobotę 11-stego czerwca troje zawodników z Fight Clubu Centrum TSD G. Kalwaria:
- Jakub Jabłonkowski (Kadet Młodszy)
- Stanisław Nowicki (Kadet Starszy)
- Alan Woźniak (Junior)
stanęło naprzeciwko najlepszych zawodników z Grójca, Siemiatycz, Józefosławia oraz Piaseczna biorąc udział w turnieju klubowym BFC zorganizowanym w piaseczyńskim Józefosławiu.  W trakcie sportowych zmagań rozegrano dla najmłodszych zawodników walki na pałki piankowe (Soft Stick) oraz walki przerywane bokserskie. Średnia i najstarsza grupa zawodnicza toczyła pojedynki na zasadach  Point Fighting oraz Kick Light. Wszyscy nasi podopieczni stoczyli wyrównane, stojące na bardzo wysokim poziomie starcia . W formule walk przerywanych nasz Stanisław nie miał sobie równych pokonując jednogłośnie wszystkich przeciwników z jakimi przyszło mu się tego dnia zmierzyć.

Zawodnicy wrócili do rodzimego miasta z dorobkiem 3 medali odpowiednio Jakub - walki Soft Stick, Alan – Kick Light, Stanisław walki Point Fighting oraz Kick Light.
 
A już za kilka dni nasz kalwaryjski wojownik Stanisław wraz z klubowym kolegą Igorem Piotrowskim (Kadet Młodszy) wystąpią na ostatnich w tym sezonie rozgrywkach, biorąc udział w Letnim Grand Prix Polski w Kickboxingu organizowanym przez Polski Związek Kick Boxingu w Mińsku Mazowieckim.

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!