Walczyli o naszą wolność. Teraz my zawalczmy o ich byt

Dodano: 23 marca 2023; Już po raz siódmy ruszyła akcja Wielkanocna Paczka dla Bohatera.


News will be here

Tak jak w latach poprzednich celem akcji jest pomoc kombatantom i weteranom, poprzez paczki świąteczne, ale też same odwiedziny i spotkania świąteczne z Nimi.Taka pamięć i pomoc jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.

Organizacja wspiera żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.

Zbiórka trwa od 1 do 24 marca 2023 roku a dary można przynosić do Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria ul. 3 Maja 10, pokój 103.

Zbierane są artykuły spożywcze, art. higieny osobistej , koce, ręczniki etc. , ozdoby świąteczne,  słodycze no i kartki z życzeniami świątecznymi.

W dniach 1- 25 kwietnia 2023 wolontariusze w polskich mundurach dostarczą paczki do Bohaterów i mają oni ogromną nadzieję, że ten apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi.

Joanna Kuźmin-Wańkowicz

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Aha

Data: 23 marca 2023, 21:23 Tak właśnie socjalizm szanuje i pomaga ludzi ktorzy walczyli o ten kraj

Aha2

Data: 24 marca 2023, 07:09 Tak właśnie wdzięczne kolejne pokolenia następne dziękują bohaterom