W rytmie zumby!

Dodano: 27 lipca 2023; Joanna Kuźmin-Wańkowicz To był już trzeci, wakacyjny wtorek z niepowtarzalną zumbą dla kobiet na świeżym powietrzu.


News will be here

OsiR organizuje do końca wakacji bezpłatne lekcje zumby na terenie basenu. Tańczyli dorośli, ale nie zabrakło też dzieci, a wszystko w ruchu pełnym śmiechu i dobrej zabawy w klimacie rozpalonych lampionów. Każdy tu znajdzie coś dla siebie: o 18:00 zajęcia dla seniorów, o 19:00 dla początkujących i o 20:00 dla średnio zaawansowanych. Jeśli nie macie z kim zostawić dzieci, nie martwcie się. Instruktor lekkoatletyki Patryk Kozłowski wraz z Burmistrzem Arkadiuszem Strzyżewskim śpieszą z pomocą by zająć się w tym czasie Waszymi maluchami.

Dodatkowo od tego piątku w skateparku na terenie basenu ruszają wakacyjne warsztaty jazdy na rolkach. O 17:00 odbywać się będą zajęcia dla dzieci i młodzieży, a o 18:00 dla dorosłych.

"Może być fajnie, gdy są chęci, współpraca i dobra atmosfera” – pisze pani Dyrektor OsiR Góra Kalwaria Monika Kozłowska w mediach społecznościowych. I tak właśnie jest!

Dlatego zapraszamy wszystkich młodszych i starszych do aktywnego spędzenia jeszcze czterech tygodni wakacji w niepowtarzalnej, pełnej ruchu i zabawy atmosferze.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!