Twoje dziecko też może być mistrzem tenisa!

Dodano: 7 września 2022; Tenisowa kariera do mistrzostwa to dość duży wydatek dla rodziców. W Górze Kalwarii powstał projekt, dzięki któremu zdolne dzieci będą mogły trenować z najlepszymi – bez względu na zasobność portfela rodziców. Trzeba się spieszyć, ponieważ pierwszy nabór rusza już 10 września


News will be here

Fundacja Edukacja Sportowa zaprasza do wyjątkowego projektu – bezpłatnej szkółki tenisowej dla najlepszych dzieci z gminy Góra Kalwaria. Pierwszy nabór już w najbliższą sobotę, 10 września, w Strefie Aktywności - obiekcie sportowym Fundacji.

- To nie będą jedynie treningi tenisa. We współpracy z najlepszymi specjalistami przygotowaliśmy kompleksowy, wieloletni program szkoleniowo-rozwojowy dla wybranej drużyny – mówi Michał Borowski, założyciel Fundacji w Górze Kalwarii.

Szacuje się, że wyszkolenie tenisisty do 18 roku życia sięgają nawet 1,5 miliona złotych. Na taki wydatek stać zdecydowanie nielicznych. W Górze Kalwarii ma się to zmienić. – Dzięki naszemu sponsorowi – firmie Flex To Go, pokryjemy  wszystkie koszty treningów, kortów, zajęć motorycznych, niezbędnego sprzętu, strojów czy wyjazdów. Słowem, wyszkolimy tenisistów i tenisistki niezależnie od możliwości finansowych rodziców – zapewnia fundator.

Rodzina Borowskich - fundatorzy

Kto może się zgłosić? Obowiązuje otwarty nabór – do sekcji poszukiwani są zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku 5-7 lat z Gminy Góra Kalwaria. – Przygoda z tenisem musi zacząć się odpowiednio wcześnie, żeby zadbać o odpowiedni rozwój – przekonuje Barbara Borowska, prezes Fundacji Edukacja Sportowa. Twoje dziecko wcześniej nie grało w tenisa? Nic straconego. Podczas naboru trenerzy będą sprawdzali motorykę, kondycję, otwartość na naukę i sportowego ducha. -  Jeśli są chęci, zaangażowanie i zdrowe podejście do życia i sportu to my zajmiemy się resztą – zaprasza prezes fundacji.

Do końca września trwać będą nabory do sekcji. 10 września godz. 13:00 i 24 września godz. 12:00 odbędą się zajęcia kwalifikujące do sekcji a rodzice poznają szczegóły projektu. – Prosimy o zgłaszanie się poprzez Recepcję Strefy Aktywności, ul. Pijarska 119A Góra Kalwaria, tel. 572 372 277 lub poprzez trenerów klubu – informują organizatorzy. Do sekcji będzie można również dołączyć poprzez szkółki tenisowe organizowane w klubie Strefy Aktywności, dlatego warto przykładać się do każdego treningu!

(inf. prasowa)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Iga

Data: 7 września 2022, 16:49 Cudowne! Może następna mistrzyni będzie z Góry Kalwarii? 🎾