Srebrne europejskie wyzwanie w kick boxingu

Dodano: 23 października 2022; W sobotnim kickboxerskim wydarzeniu European Kick Boxing Challenge 2022 zorganizowanym w podwarszawskim Sulejówku wzięło udział prawie 200 zgłoszonych zawodników z ponad dwudziestu klubów sztuk walk.


News will be here

Do naszego miasta przywozimy jedno srebro i tytuł Wicemistrza dla naszego Stanisława Nowickiego z Fight Club Centrum TSD Góra Kalwaria zdobyte w kategorii Point Fighting +69kg (najcięższa kategoria wagowa - Kategoria Open). Niestety prawie 39 stopniowa gorączka i nagły spadek dyspozycji Stanisława nie pozwoliły na finałowy start w kategorii Kadetów Starszych. Nasz finałowy rywal to tegoroczny reprezentant Kadry Narodowej  Polskiego Związku Kick Boxingu w mistrzostwach Świata we Włoskim Lido di Jesolo, z którym nasz Stanisław wielokrotnie krzyżował rękawice. Starszy, dużo cięższy, wyższy i bardzo skuteczny kick boxer bełchatowskiego klubu Knock-Out Team Bełchatów.

Drugi zawodnik naszego klubu Igor Piotrowski niestety pomimo świetnej dyspozycji i bardzo dobrej walki  przegrał pierwszą rozgrywkę w kategorii Kadet Młodszy Point Fighting -42 kg z bardzo szybkim Kick Boxerem warszawskiego klubu Ninja Academy. W tej kategorii widzimy duże postępy naszego wychowanka i niewielkie elementy do poprawy by walczyć o medale. Mimo wszystko cieszy fakt, że możemy na tym poziomie rywalizować z najlepszymi zawodnikami nie tylko w Polsce.

Pomimo lekkiego niedosytu i apetytu na rewanż Stanisława (ostatnia walka tych dwóch zawodników w marcowym Piaseczno Open X 2022 skończyła się minimalną przegraną na punkty) wracamy zadowoleni z dobrych walk i dzielnej postawy naszych kadetów.

Centrum TSD G.K.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!