Skuteczna reklama dla firm nie tylko z Wrocławia

Dodano: 20 czerwca 2024; Artykuł sponsorowany Jeżeli prowadzicie firmę oferującą usługi lub produkty dla turystów, z pewnością wiele razy zastanawialiście się, jak można dotrzeć do nich jeszcze wtedy, gdy przebywają w swoich domach w różnych częściach Polski, zanim zaplanują przyjazd do waszego miasta. Z pewnością rozważaliście rozwiązania takie jak reklama ogólnopolska w telewizji, radiu czy prasie, co jest skuteczną formą promocji, ale niestety bardzo kosztowną i dostępną głównie dla dużych korporacji.


News will be here

Jeżeli prowadzicie firmę oferującą usługi lub produkty dla turystów, z pewnością wiele razy zastanawialiście się, jak można dotrzeć do nich jeszcze wtedy, gdy przebywają w swoich domach w różnych częściach Polski, zanim zaplanują przyjazd do waszego miasta. Z pewnością rozważaliście rozwiązania takie jak reklama ogólnopolska w telewizji, radiu czy prasie, co jest skuteczną formą promocji, ale niestety bardzo kosztowną i dostępną głównie dla dużych korporacji.

Istnieje jednak sposób na reklamę, która dotrze do turystów zarówno wtedy, gdy są jeszcze w swoich miastach, jak i po przyjeździe do waszego miasta. Omówmy to na przykładzie Wrocławia. Załóżmy, że prowadzicie firmę we Wrocławiu oferującą usługi lub produkty dla turystów. Chcielibyście dotrzeć do nich, zanim jeszcze przyjadą do Wrocławia, gdy są w swoich domach na północy, wschodzie czy zachodzie Polski.

Aby uniknąć wysokich kosztów reklamy telewizyjnej lub radiowej o zasięgu ogólnopolskim, warto rozważyć pozycjonowanie swojej witryny firmowej w wyszukiwarce Google.

Zaletą tego rodzaju reklamy jest to, że płaci się za dotarcie bezpośrednio do zainteresowanych osób, które wpisują konkretne frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkę Google na swoim telefonie lub komputerze. Robią to w momencie, gdy mają czas i są zainteresowani przeglądaniem ofert.

Pozycjonowanie strony internetowej we Wrocławiu sprawi, że osoby, które jeszcze nie przyjechały do Wrocławia, po wpisaniu odpowiednich fraz, zobaczą waszą stronę internetową jako jedną z pierwszych, jeszcze będąc w swoich miastach i planując podróż. Reklama ta, czyli wasza strona internetowa, pojawi się w momencie, gdy mają czas, usiądą do komputera lub wyciągną telefon komórkowy i zaczną szukać ofert firm takich jak wasza.

Za niewielki stały abonament, ponieważ pozycjonowanie strony internetowej we Wrocławiu w naszej firmie kosztuje od stu złotych netto miesięcznie, w zależności od wybranego hasła, otrzymujecie reklamę skierowaną bezpośrednio do zainteresowanych osób, które wpiszą dokładnie te pozycjonowane hasła.

Drugą niesamowitą zaletą jest to, że wasza strona internetowa z ofertą pojawi się potencjalnym klientom w momencie, gdy mają czas i chęć rozważyć propozycje firm takich jak wasza. Kiedy siadają do komputera i wpisują odpowiednią frazę, wasza witryna wyświetli się jako jedna z pierwszych. Podobnie, gdy używają telefonu komórkowego, wpisując hasło, które prowadzi bezpośrednio do waszej strony.

Oczywiście, wasza strona musi szybko i sprawnie się wczytywać, nawet na starszych telefonach z słabszym dostępem do internetu. Dzięki temu każda osoba, która kliknie na waszą stronę w wyszukiwarce, będzie mogła szybko zapoznać się z waszą ofertą. Jeśli wczytywanie zdjęć zajmuje zbyt długo, użytkownicy mogą zrezygnować i wrócić do wyników wyszukiwania, wybierając konkurencję.

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu czy innym mieście w Polsce to nowoczesna forma reklamy, która za niski, stały miesięczny abonament, niezależnie od liczby kliknięć, wyświetla waszą witrynę przez całą dobę. Po wypozycjonowaniu strony reklama jest widoczna cały czas, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nie ma ryzyka, że reklama zniknie, bo abonament zapewnia utrzymanie strony na ustalonych pozycjach zgodnie z umową.

 

Wyceny pozycjonowania wykonujemy bezpłatnie

 

Dlatego nie zwlekaj, wyślij do nas swoje słowo kluczowe na adres e-mail, a my przygotujemy dla ciebie bezpłatną i szybką wycenę pozycjonowania twojej firmowej witryny w wyszukiwarce Google. Zauważ, że sami trafiliście na tę stronę, prawdopodobnie wpisując hasło "pozycjonowanie Wrocław". Dokładnie tak samo zadziała to dla waszych klientów – kiedy wpiszą frazę kierującą na waszą stronę internetową, zobaczą ją jako jedną z pierwszych. Wtedy wystarczy, aby strona szybko się wczytała, miała atrakcyjne ceny, dobrą ofertę, dane kontaktowe oraz szczegółowe opisy wszystkich produktów lub usług, co pozwoli przekształcić internautę w waszego klienta.

Wszystkie wyceny wykonujemy całkowicie bezpłatnie. Dlatego nie zwlekaj – wyślij do nas słowa kluczowe do wyceny. Jeśli nie wiesz, jakie hasła wybrać, podaj adres swojej strony internetowej lub branżę, w której działasz. Na podstawie naszego ponad dwudziestoletniego doświadczenia przygotujemy dla ciebie bezpłatną wycenę słów kluczowych, które potencjalni klienci wpisują w wyszukiwarkę, szukając firm takich jak twoja. Nie czekaj, ponieważ proces pozycjonowania strony internetowej trwa co najmniej kilka miesięcy, zanim hasła znajdą się na odpowiednich pozycjach. Warto rozpocząć pracę jak najszybciej, gdyż często konieczne są zmiany na stronie internetowej, przyspieszenie jej działania, dodanie tekstów lub zdjęć, co również wymaga czasu. Mimo to, według nas, jest to warte zachodu.

Otrzymujesz bowiem reklamę, która trafia bezpośrednio do zainteresowanych osób. Nie musisz płacić za dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, z których nie wszyscy będą zainteresowani twoją ofertą. Pozycjonowanie strony internetowej we Wrocławiu lub innym mieście w Polsce dociera jedynie do osób wstępnie zainteresowanych – tych, które wpisują odpowiednie frazy, które wspólnie opracujemy i zaczniemy pozycjonować.

Co ważne, reklama twojej firmy, czyli twoja strona internetowa, zostanie wyświetlona przyszłemu klientowi w najbardziej dogodnym dla niego momencie. Nie przeszkadzamy mu w oglądaniu filmu czy słuchaniu audycji radiowej. Twoja strona internetowa pojawia się wtedy, gdy klient siada do komputera lub wyciąga telefon komórkowy, jakby mówił: "Proszę pokazać mi oferty firm z Wrocławia, które zajmują się tym i tym".

Wtedy wasza strona internetowa pojawi się jako jedna z pierwszych. Jeśli będzie dobrze przygotowana, a wasza oferta atrakcyjna, macie dużą szansę na pozyskanie wielu nowych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą EBE. Przygotujemy dla was całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą ofertę pozycjonowania waszej firmowej witryny w wyszukiwarce Google, która według nas jest obecnie najlepszą formą reklamy dostępną na rynku.