Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Roszady lokalowe w SP ZOZ w Górze Kalwarii

Dodano: 23 maja 2022; Ginekologia i położnictwo oraz stomatologia z przychodni przy ul. Białka 4 przeniosą się po wakacjach do nowych gabinetów zlokalizowanych u zbiegu ulic Dominikańskiej i Armii Krajowej - informuje Urząd Miasta i Gminy.

Jak czytamy na profilu UMiG w mediach społecznościowych, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zdecydował się na ulokowanie części specjalizacji poza główną siedzibą ośrodka zdrowia, aby obecne gabinety stomatologiczne i ginekologiczne przy ul. Białka 4 przeznaczyć dla dodatkowych lekarzy. Dyrekcja planuje bowiem zatrudnić 2-3 nowych medyków, aby zwiększyć dostępność do podstawowej opieki zdrowotnej.

Gminny lokal jest obecnie adaptowany na potrzeby medyczne.

Przypominamy nasz artykuł z marca tego roku: "Chciała umówić się do lekarza w Górze Kalwarii. O godz. 7 była 25 w kolejce".
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (14)

tylko pytam

Data: 23 maja 2022, 13:05 Czy te budynki do których mają się przenieść są prywatne czy należą do zasobów miejskich ?

Aha

Data: 23 maja 2022, 17:52 Rewelacja ja to jestem dumny z tego że jestem polokiem w tym pięknym socjalizmie

Jarek

Data: 23 maja 2022, 18:20 Bardzo dobre i trafne pytanie . Dołączam się do pytania .. swoją drogą żyjemy w ciekawych czasach , osoby które pytają z mety są traktowane są jak Ruscy agenci .. bo nie wolno pytać o nic .

Jan

Data: 24 maja 2022, 00:26 Po co pytasz? Przecież wskazano - gminny lokal. Władze gminy wskazały.
"Gminny lokal jest obecnie adaptowany na potrzeby medyczne."

Ola

Data: 24 maja 2022, 07:39 Może lepiej podajcie kwotę jaka została przeznaczona na remont tego miejsca! Za tą kwotę można by wybudować coś nowego

do Jan

Data: 24 maja 2022, 11:59 Czego oczekujesz od osób, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem?

Białka 4

Data: 24 maja 2022, 20:25 Tu powinno być zdjęcie nowo adaptowanego budynku gminnego.

Bóg Gniewu

Data: 24 maja 2022, 22:25 A mnie ciekawi, czy będzie tam gdzie zaparkować? Póki co to nie ma tam gdzie szpilki wcisnąć. Wąska uliczka i wszystkie miejsca zajęte przez bloki. Przy Białka nie ma problemu.

Xxx

Data: 25 maja 2022, 08:29 W GK na terenie dawnej jednostki powinien być szpital . Na ten cel remont się nie opłacił prywaciarzowi i owszem wszystko się opłaci. Teraz gabinety porozrzucac po mieście jak za komuny. Proszę sobie przypomnieć jak w prywatnych budynkach były gabinety lekarskie. Krótko mówiąc dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo ale co tu wymagać skoro niema w mieście WC. Najważniejsze są dekoracje z rowerów powyciaganrch ze złomu.

mieszkaniec

Data: 25 maja 2022, 12:54 świetnie, że w będą nowi specjaliści. Jak do tej pory dość trudno dostać się do jakiegokolwiek lekarza. Niestety mimo odprowadzanych składek muszę chodzić głównie na prywatne wizyty (i płakać ile za nie zapłaciłem). Może warto jeszcze zastanowić się nad nowym sposobem rezerwacji wizyt, gdyż dzwoniąc do przychodni rano raczej nie ma szans na konsultację, a po południu już nikt nie chce zapisać. Niestety państwowa opieka zdrowotna leży w naszym mieście na łopatkach i dużo łatwiej dostać się do specjalisty w Warszawie.

mieszkanka

Data: 25 maja 2022, 22:01 Jesli dobrze kojarzę, to ten budynek w którym w latach dziewiećdziesiatych, był prywatny gabinet obecnego ginekologa ?

Do boga gniewu

Data: 26 maja 2022, 10:53 No rzeczywiście, najważniejsza sprawa to brak miejsc parkingowych, skoro pod przychodnia nie masz problemu z parkowaniem to jaki problen tam zostawic auto i przejść na drugą stronę ulicy? Korona z głowy spanie jak pod drzwi nie podjedziesz? Ręce opadają...

Bóg Gniewu

Data: 27 maja 2022, 13:14 Dla mnie żaden problem przejść ale dla osoby starszej albo w zaawansowanej ciąży już tak. A poza tym podejrzewam, że przy przychodni parking, który jest również placem manewrowym dla szkoły jazdy zostanie zlikwidowany albo przejdzie w prywatne ręce i zostanie ogrodzony. I wtedy już będzie problem.

Pacjent

Data: 7 czerwca 2022, 18:08 Problem nie leży w zarządzaniu obiektem. Dzwonisz po numerek jesteś 30 sty w kolejce. Wisisz na telefonie przez 30 minut i niewiele się posuwa do przodu. Zanim ktoś odbierze wsiadasz w samochód i na miejscu okazuje się, że czekasz 2 minuty i masz numerek... Ludzie już byli na księżycu a my cały czas w czasach świetności zamku w Czersku.