Poznaj kompaktowe fotele masujące marki iRest!

Dodano: 28 maja 2024; Materiał promocyjny Mała przestrzeń w mieszkaniu nie musi ograniczać możliwości stworzenia wygodnego kącika do odpoczynku i relaksu. W odpowiedzi na potrzeby osób mieszkających w ograniczonych przestrzeniach, rynek oferuje kompaktowe fotele masujące, które łączą w sobie zaawansowaną technologię, styl i niezwykłą funkcjonalność. Sprawdźmy, jak modele iRest QL (A185) oraz iRest Easyq (A166) mogą zmienić codzienne życie, zapewniając zdrowy odpoczynek i odprężenie bez wyjścia z domu.


News will be here

Wypoczynkowy fotel z masażem iRest QL (A185)


Fotel masujący iRest QL (A185) to nowoczesne rozwiązanie, które łączy elegancję i funkcjonalność, będąc przy tym wyjątkowo kompaktowym. Jego unikalna, dwuczęściowa konstrukcja z regulowanym podnóżkiem sprawia, że idealnie nadaje się do mniejszych przestrzeni. Fotel oferuje masaż w systemie 2D, który pozwala na dokładne docieranie do punktów napięć, co przynosi ulgę w bolących miejscach i relaksuje napięte mięśnie. Wyróżnia go także elegancki design z zaokrąglonymi kształtami i opływowymi liniami, które płynnie łączą siedzisko z oparciem. Dodatkowe funkcje, takie jak ogrzewanie pleców za pomocą maty grafenowej, głośniki Bluetooth, ładowarka USB, a także możliwość obracania się o 360° i odchylania, zwiększają komfort użytkowania. Fotel jest dostępny w uniwersalnych kolorach – grafitowym i beżowym, co ułatwia dopasowanie do każdego wnętrza. Fotel dostępny jest tutaj: https://restlords.com/pl/fotele-masujace/irest-ql-a185/

Fotel masujący iRest QL (A185)
 

iRest Easyq (A166) – kompaktowa prostota z zaawansowanymi funkcjami


Model iRest Easyq (A166) także wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, co czyni go idealnym wyborem do małych przestrzeni. Fotel oferuje masaż 2D i w pozycji Zero Gravity. Masaż w tym modelu znacznie redukuje napięcie w kręgosłupie, poprawiając krążenie i zapewniając głęboki relaks. Technologia SL-shape pozwala na masaż od szyi aż do ud. Fotel wyposażony jest również w system masażu poduszkami powietrznymi, które otulają biodra, łydki i stopy, masują ciało, zapewniając dodatkową ulgę w strefach napięcia. Ogrzewanie pleców i  wbudowane rolki masujące stopy dodatkowo zwiększają efektywność masażu. Istotną funkcją jest też rozciąganie dolnych partii ciała. Fotel dostępny jest w dwóch wariantach – czarno-beżowym i czarnym.

Fotel dostępny jest tutaj: https://restlords.com/pl/fotele-masujace/irest-easyq-a166/

Fotel masujący iRest Easyq (A166)
 
Mała przestrzeń w mieszkaniu nie musi być już ograniczeniem dla tych, którzy marzą o stworzeniu własnej strefy relaksu. Fotele masujące iRest QL (A185) i iRest Easyq (A166) to doskonałe przykłady na to, jak nowoczesne technologie mogą zmieścić się w kompaktowych formach. Dzięki przemyślanej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom, te fotele masujące oferują pełen zakres relaksu bez potrzeby rezygnacji z cennej przestrzeni.

Fotel masujący iRest Easyq (A166) beżowy
 
Inwestycja w takie modele to inteligentne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się luksusem masażu w komforcie własnego domu, bez względu na jego rozmiary. Wybierając iRest QL (A185) lub iRest Easyq (A166), zyskujesz nie tylko urządzenie relaksacyjne, ale również stylowy dodatek, który harmonijnie wpisze się w każde wnętrze, podnosząc jego estetyczny i funkcjonalny poziom. Nie pozwól, by ograniczenia przestrzenne stanęły na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Wybierz kompaktowe fotele masujące iRest, aby każdy dzień był szansą na odprężenie i regenerację. Sprawdź https://restlords.com/pl/fotele-masujace-sklep/ po więcej informacji.

Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem iRest QL (A185) grafitowy