Pechowa 13-stka Stanisława Nowickiego z Fight Club Tang Soo Do

Dodano: 14 listopada 2022; Niedziela 13 listopada 2022r to dzień związany ze startem naszego Stanisława Nowickiego w formule walk na zasadach Kick Boxingu w wydarzeniu pod nazwą Point Fighting Grand Prix Polski 2022 Świdnik.


News will be here

Tym razem wracamy bez medali w ogólnej klasyfikacji punktowej na:
5-tym miejscu w kategorii Kadet Starszy Point Fighting +69Kg (Open)
6-tym miejscu w kategorii  Kadet Starszy Point Fighting - 69Kg

Pierwsze kategoria zakończona w fazie rozgrywek ćwierć finałowych po przegranym pojedynku z późniejszym mistrzem "królewskiej" kategorii OPEN Kadetów Starszych +69kg. Nasz przeciwnik to świetnie i szybko kopiący, sporo starszy i bardzo wysoki zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Taekwon-do Gryf, Świdnica.

Druga kategoria zakończona na 6-tej lokacie po ponownie przegranej walce  z bardzo dobrym zawodnikiem z Klubu Sportowego EGIDA Biskupiec. Obaj panowie skrzyżowali rękawice w Letnim Grand Prix Polski w Mińsku Mazowieckim także minimalną przegraną naszego Stanisława.

Niestety dzisiaj zabrakło Stanisławowi kondycji, szybkości a przede wszystkim dobrej dyspozycji po prawie 3 tygodniowej przerwie spowodowanej zatruciem pokarmowym oraz w końcowej fazie ogólnym osłabieniu i wysoką temperaturą pod nazwą grypa.

Trzeba mieć na uwadze, że dzisiejsza rywalizacja to największa i najliczniejsza w historii polskiego kickboxingu tegoroczna impreza formuły Point Fighting - czyli walka przerywana po celnym trafieniu.

To także spotkanie z najlepszymi Point Fighterami w kraju, bardzo mocno i licznie obsadzonymi kategoriami i zderzenie ze stojącymi na bardzo wysokim poziomie walkami.

Dziękujemy organizatorom Piotr Bernat oraz Lubelski Klub Sportowów Walki "Dan" Świdnik  oraz znajomym i przyjaciołom za wspólnie spędzony weekend.

W niedzielnym wydarzeniu wzięło udział prawie 300 zawodników z 21 polskich klubów.

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!