Kulturalnie i... jest fajnie!

Dodano: 6 sierpnia 2022; Letnich wakacji jeszcze prawie miesiąc przed nami, a w mieście będzie się jeszcze działo!


News will be here

Moc atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie – warto sprawdzać, co jeszcze ciekawego można w Górze Kalwarii przeżyć w nadchodzących dniach. My, postanowiliśmy przedstawić kilka propozycji.

Już w ten weekend, 7 sierpnia impreza z cyklu Słoneczna Góra – tym razem w klimacie retro. Niezła gratka dla wszystkich miłośników zabytkowych aut, ekscytujących pokazów i ciekawych historii! A wszystko zabarwione wspaniałą muzyką. Oczywiście więcej informacji znajdziecie w mediach społecznościowych Ośrodka Kultury i Urzędu miasta i Gminy Góra Kalwaria!

A w sobotę, 13 sierpnia, zamkowa impreza z cyklu Nocy Spadających Gwiazd na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku! Zapowiada się przednia zabawa, nie tylko dla ciała, ale i dla ducha! Start o godzinie 18:00! Oczywiście po więcej szczegółów odsyłamy na media społecznościowe Zamku w Czersku!

Jednak to jeszcze nie koniec tych naszych góro kalwaryjskich atrakcji! Jak widzimy na stronach portalu społecznościowego Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii, już 19 sierpnia, o godzinie 20:30 odbędzie się pokaz Oscarowego filmu Thomasa Vitenberga, pt. „NA RAUSZU”. Nie oznacza to jednak, że będzie to okazja do zaspokojenia filmowego głodu każdego kino maniaka – jak podaje Ośrodek Kultury, na godzinę przed seansem będzie czekać na wszystkich głodnych food truck z zapiekankami! A dla tych, co w nocy lubią spać, na filmowe podróże na Włoską Riwierę czy do rozśpiewanej Katalonii, można wybrać się w dniach 8-12 sierpnia o godzinie 10:00 oraz 12:00! Wszystko na Sali w Ośrodku Kultury przy ulicy Białka!

Atrakcji moc! A to pewnie nie wszystko, co jeszcze zadzieje się w naszej Górze w te wakacje!

Wiecie coś więcej? Super, podzielcie się tym z nami wszystkimi w komentarzach!

(Bartek)

Zdjęcie:
Kolaż z wykorzystaniem zdjęć z profili na portalu facebook.com Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodka Kultury Góra Kalwaria oraz Zamek Czersk.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!