Kino letnie w Górze Kalwarii zakończy wakacje włoskim przebojem
Dodano: 29 sierpnia 2025; Informacja prasowa Lato powoli dobiega końca, ale wciąż można poczuć jego magię. W piątek, 29 sierpnia, zapraszamy na ostatni w tym roku seans Kina letniego przy wieży strażackiej. Na dużym ekranie zobaczymy wyjątkowy włoski komediodramat „Jutro będzie nasze” w reżyserii Paoli Cortellesi.
„Jutro będzie nasze” to film, który we Włoszech stał się prawdziwym fenomenem – w kinach obejrzało go więcej widzów niż hollywoodzkie superprodukcje „Barbie” i „Oppenheimer”. Produkcja zachwyciła publiczność świeżym spojrzeniem na temat kobiecej siły i solidarności, jednocześnie bawiąc, wzruszając i skłaniając do refleksji.
Film jest debiutem reżyserskim Paoli Cortellesi, jednej z najbardziej cenionych włoskich aktorek i scenarzystek, która tym razem stanęła także po drugiej stronie kamery. Cortellesi nie tylko wyreżyserowała obraz, ale wcieliła się również w główną rolę, tworząc poruszający portret kobiety, której codzienność składa się z wyrzeczeń, ciężkiej pracy i przemocy.
Historia Delii – matki, żony i gospodyni, która pewnego dnia decyduje się na bunt – to uniwersalna opowieść o przebudzeniu i odwadze, o walce z dziedzictwem przemocy i o sile więzi między matkami a córkami.
Wieża strażacka za Kinem Uciecha, Góra Kalwaria
29 sierpnia 2025 (piątek)
godz. 20.00
Wstęp wolny

Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Ruszyli w drogę po alkoholu. Do domu musieli wrócić już pieszo
- Festiwal Wody i jubileusz 20-lecia ZGK w Górze Kalwarii
- Dlaczego po weekendzie albo urlopie nadal czujemy zmęczenie?
- Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
Ostatnio na forum
Olo : To nie Pijarska tylko Pijacka.
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej***: Brawo panowie. Tylko szybkość i zdecydowanie przynosi efekty.
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po PijarskiejX: Jaka to Pijarska
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Typowe stwierdzenie kogoś kto chce pomyślał sobie "zostanę politykiem"....
"Nie możemy wyjść z posesji". Mieszkanka chce ograniczenia tonażowegoXyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...




Ostatnio dodane ogłoszenia
Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!