Kids Masters Cup Piaseczno 2023 w Kick Boxingu

Dodano: 12 lutego 2023; Pierwsza sobota lutego dla klubu Tang Soo Do Góra Kalwaria upłynęła pod znakiem Soft Stick - walki na piankowe pałki.


News will be here

Piaseczyński turniej zorganizowano dla dzieci oraz kadetów młodszych. Wydarzenie odbyło się na terenie stadionu miejskiego pod patronatem Polskiego Związku Kick Boxingu (PZKB). W rolę organizatora pełnił lokalny klub sportowy X-Fight z Piaseczna.W rozgrywkach dla najmłodszych wystąpiła trójka naszych zawodników występując odpowiednio w konkurencjach:

Soft Stick - Hanna Mareczka kat. dzieci młodsze -120 cm
Soft Stick - Filip Gwizdoń kat. dzieci młodsze -125 cm
Point Fighting - Jakub Jabłonkowski Kat. kadet młodszy -47kg,+47 kg

Kategorie dzieci młodszych (Hania i Filip) zostały jednogłośnie i bezkonkurencyjnie zdominowane przez naszą dwójkę kalwaryjskich podopiecznych. W każdej konkurencji wygraliśmy wszystkie pojedynki bardzo dużą przewagą punktową nie zostawiając nic do dodania naszym rywalom z klubów X-Fight Piaseczno, Ninja Academy W-wa oraz AZS-AWF Warszawa.

Nasz trzeci zawodnik Fight Klubu Tang Soo Do G.Kalwaria Jakub pomimo nie najlepszej dyspozycji uplasował się w dwóch kategoriach Point Fighting-u na trzeciej lokacie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z wydarzenia, a także do trzymania kciuków za naszą waleczną młodzież w kolejnych rozgrywkach jakie będą organizowane po przerwie związanej z feriami.

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

FC Tang Soo Do G.K.

Data: 14 marca 2023, 21:29 Relacja z wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=eYz6jYLYFMw


News will be here
Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki