Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Kabaret Czesuaf wystąpi w Górze Kalwarii

Dodano: 21 października 2021; Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził.

Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Kabaret Czesuaf – Przyjęcie
06.11.2021r. godz. 20:00
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
ul. por. J. Białka 9, 05-530 Góra Kalwaria

Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/184267
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

abc

Data: 26 października 2021, 15:30 Nic tylko komercha w tym Ośrodku \"Kultury\"

Mieszkanka

Data: 28 października 2021, 09:13 A 7 listopada będzie \"niekomercha\" - koncert Konstantego Andrzeja Kulki, wybitnego polskiego skrzypka. Ale mało kogo to obchodzi....

Lol

Data: 7 listopada 2021, 19:49 Kupujesz bilet nienumerowany , przychodzisz 30 minut wcześniej a tam dwa pierwsze rzędy rezerwacja ??? Jaja sobie robicie ????