Już w sobotę Słoneczna Góra - rockowo i charytatywnie

Dodano: 8 lipca 2022; W najbliższą sobotę druga odsłona Słonecznej Góry. Podczas imprezy będzie zbierana krew dla dzieci.


News will be here

Ambulans będzie dostępny na ul. 3 Maja w godz. 12-16. Każdy z oddających krew otrzyma pakiet upominkowy i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

9 lipca będzie dużo działo się na scenie - wystąpi aż 5 zespołów, wszystkie grają z rockowym pazurem. Zespół Dogbite z Warszawy koncertuje od 25 lat, ma na koncie sześć płyt. Kolejne kapele to:  Światy Sztuczne, polsko-ukraińska Przyjaciele, reprezentująca Górę Kalwarię IDEA oraz mistrzowscy wykonawcy rockowych i bluesowych coverów - Jacyś Miejscowi.

Na rynku staną dmuchańce oraz symulatory dachowania samochodem i wypadku, a także dziesiątki motocykli. Będzie można popróbować chodzenia w alkogoglach i jeżdżenia na wyjątkowo dziwnym rowerze. Współorganizator imprezy - klub motocyklowy Zryw MC Poland Chapter G.Kalwaria będzie częstował grochówką.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Mieszkaniec

Data: 4 sierpnia 2022, 21:06 Dlaczego Gmina nie zrobi jednej większej imprezy tylko 4 małe ? Nie każdy ma takie gusta jak rock Metallica i te inne najlepsze było disco polo. Może tak na zakończenie lata coś wymyślicie ? Najlepsze imprezy były za czasów Burmistrza Zielińskiego i Pani Barbary mam nadzieje ze ze rok będą kandydatami na burmistrza.