Dzień Mamy w Ogrodzie Miejskim w Górze Kalwarii

Dodano: 26 maja 2024; Joanna Kuźmin-Wańkowicz W piątkowe popołudnie w ogrodzie miejskim w Górze Kalwarii odbyło się spotkanie poetycko-muzyczne przygotowane przez klub seniora Wisełka z okazji Dnia Matki.


News will be here

Podczas spotkania w pięknych okolicznościach  natury i przy słonecznej pogodzie mogliśmy posłuchać takich wierszy jak: „Spotkanie z matką” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, „Trudno” czy „Dziękuję” ks. Jana Twardowskiego, ale także posłuchać pięknych piosenek wykonanych przez młodsze i najmłodsze pokolenie, co chyba najmocniej chwytało za serce.

Po części poświęconej poezji organizatorzy spotkania zaprosili do podzielenia się wspomnieniami, myślę że jednymi z najpiękniejszych, gdyż poświęconych właśnie mamom.

Na koniec spotkania Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski podziękował za tak piękną i wzruszającą inicjatywę, wręczając organizatorom kwiaty.Myślę, że każda okazja do zaakcentowania zbliżającego się święta jest ważna i warta uwagi tym bardziej gdy była zaprezentowana w tak piękny, głęboki i wzruszający sposób.

Wszystkim mamom w Górze Kalwarii i na całym świecie życzymy dużo zdrowia, miłości, cierpliwości, zrozumienia i siły, bo niewątpliwie jest to jedna z najbardziej wymagających i nieoczywistych ról, z jakimi dane jest się nam zmierzyć. Wszystkiego Najlepszego!  
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Zły

Data: 26 maja 2024, 12:40 Ciekawe czy ktoś bąknie o dniu ojca który w dzisiejszych czasach wolności kobiet ma coraz mniej do gadania - gdzież słynne do niedawna równouprawnienie .