Cenne trofeum Łukasza Smereczyńskiego

Dodano: 30 czerwca 2023; Informacja prasowa Na terenie Bałtowskiego kompleksu Jura Park rozegrano największe i najbardziej prestiżowe zawody kickboxingu w kategoriach kadetów oraz dzieci.


News will be here

Nasze miasto reprezentowało dwoje wychowanków Fight Clubu Centrum Tang Soo Do startujących odpowiednio w kategoriach:

- Łukasz Smereczyński kadet młodszy Point Fighting kat. +47 kg, Light Contact +69kg.

- Stanisław Nowicki kadet starszy Point Fighting kat.  +69 kg

Góra Kalwaria może się pochwalić cennym trofeum, jakie wywalczył dla miasta młodszy zawodnik Łukasz Smereczyński. Po zaciętym pojedynku w kategorii Light Contact +69kg nasz kadet wywalczył srebrny medal oraz tytuł Vice Mistrza Polski w Kick Boxingu.

Niestety, tym razem w konkurencjach walk przerywanych obaj sportowcy zajęli w generalnej klasyfikacji dwa piąte miejsca, przegrywając na punkty z zawodnikami będącymi w  czołówce polskiego Kick Boxingu. W przypadku naszego Stanisława konkurencja zakończyła się po kontrowersyjnym i bardzo wyrównanym pojedynku o strefę medalową, w którym błędnie niedoszacowany przez stolik sędziowski czas rundy drugiej nie pozwolił na odrobienie niewielkiej straty punktowej do przeciwnika.

Wyjazd zawodników na Mistrzostwa Polski został współfinansowany z Gminą Góra Kalwaria. W zawodach wzięło udział 555 zawodników z 57 klubów sztuk walk.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!